aaainternet.cz

     
Reklama : AAAInzerce - inzerce pro Vás  Výroba > Chemický průmysl

1- 2- 3- 4-

3P - Chem
Distribuujeme chemický materiál, chemické produkty, přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví, výroba plastů, kovové obaly, lakovky, vědra, kanystry, potisknutí obalů na přání.
Evropská unie EU
www.3p-chem.cz/


AGCT - pro trvale udržitelný rozvoj.
Agrokontrat s.r.o. (AGCT) je rodinná společnost od roku 1993. Zabýváme se službami pro zemědělce, optimalizací provozů bioplynových stanic, lab. službami, zkvalitňováním digestátu, vývojem a výrobou zařízení na termický rozklad odpadů a automatizací.
www.agct.eu

Agrofert Holding
Výhradní dodavatel anorganických pigmentů a plniv.
www.precolor.cz

Air Liquide CZ
Dodáváme kyslík, dusík, vodík a mnoho dalších plynů a služeb do většiny průmyslových odvětví, jako je například ocelářství, rafinerie nafty, chemický průmysl, sklářství, elektronika, papírenství, strojír enství, potravinářský průmysl, zdravotnictví a lete
www.airliquide.cz

Alchimica
Dodávky speciálních a průmyslových chemikálií, export, import. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment surovin od anorg. sloučenin po různé organické intermediáty a sloučeniny.
www.alchimica.cz

Aqua gelo
Kapalina na zimní údržbu komunikací.
www.aquagelo.cz

Bazénová chemie za férové ceny
V našem Eshopu se prodává kvalitní německá bazénová chemie za opravdu férové ceny. V nabídce najdete vše co je potřeba k tomu aby voda ve Vašem bazénu byla vždy perfektní, křišťálově čistá a neobsahovala žádné organické nečistoty.
Česko CZ
www.fitbazeny.cz


Bezpečnostní skříně a na hořlaviny a chemikálie.
Bezpečnostní skříně s požární odolností na hořlaviny. Skříně na jedy,kyseliny,louhy a toxiské látky. Bezpečnostní nádoby a kanystry. Bezpečnostní pomůcky pro práci se sudy a barely. Bezpečnostní sprchy. Laboratorní technika.
www.skrine-bezpecnostni.cz

Bochemie
Je chemickým podnikem střední velikosti a je známá především jako výrobce dezinfekčních a čistících prostředků. V dezinfekčních a čistících prostředcích zaujímá podle analýz Amer Nielsen Research se značkou Savo dlouhodobě výrazně vedoucí pozici na trhu.
www.bochemie.cz

Chemopetrol
Výroba a úprava syntetického lihu. Podniky zajišťující ostrahu majetku a osob. Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Poskytování telekomunikačních služeb. Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu. Výroba a zpracování paliv a m
www.chemopetrol.cz

CHEMOTEX
Výroba čistících, leštících a odmašťovacích prostředků, chemických specialit, tenzidů a detergentů, bytové chemie a kosmetiky - šampony, prací prostředky,odmašťovací prostředky, průmyslové čističe,aviváže, sanitační prostředky, textilní pomocné prostředky
Ústecký kraj
www.chemotex.cz


CHEVA
Anorganická chemie. Chlorid vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, srážený uhličitan vápenatý, vápenné mléko, octan sodný. Technická i potravinářská kvalita. Gumárenská plniva, zimní údržba komunikací, ochrana ovoce, krmiva pro zvířata. Certifikát ISO 9001, 1
www.cheva.cz

Cimcool Europe
Výroba chemických přípravků.
www.cimcool.net

Croda
Suroviny pro: farmaceutický průmysl, kosmetický, bytovou chemii, výrobu a zpracování plastů. Světový výrobce lanolinu.
www.croda.cz

CS CABOT
Výroba a prodej gumárenských sazí. Prodej sazí do aplikací v plastech, nátěrových hmotách a tiskařských barvách a pod. Prodej pyrogenní siliky.
www.cabot.cz

Digitální elektrochemie od HACH LANGE
Kompletní nabídka v oblasti analýzy vody. Vyzkoušejte naši novou řadu výrobků v sekci digitální elektrochemie, která představuje 100% důvěru v měření pH, a další parametry jako jsou kyslík, konduktivita a redox potenciál.
www.elektrochemie.hach-lange.cz

Drutep
Výroba tuhých podpalovačů, krystalických koupelových solí, tabletovaných koupelových solí. Výroba Rochovy soli, Namexu a Belaminu. Výroba prskavek, dezodorantů pro WC a tekutého škrobu.
www.drutep.cz

Farmak a.s. - aktivní substance
FARMAK, a.s. , česká společnost zabývající se výrobou, výzkumem a vývojem generických léčivých látek. Léčivé látky, výzkum a vývoj, výroba, inovace a kvalitní materiály. Splňujeme požadavky správné výrobní praxe.
www.farmak.cz

Fosfa
Výroba komponentů pro prací prostředky.
www.fosfa.cz

Henkel lepidla
Nabídka lepidel skupiny Henkel pokrývá prakticky veškeré potřeby spotřebitelů. Stránka nabízí přehled celého sortimentu lepidel Henkel a možností jejich použití.
www.henkel-lepidla.cz/

1- 2- 3- 4-
                                                                                                                                                                                                                                  


Reklama : Nová práce, pracujte za evropské peníze, pracujte na netu.
 

Reklama

Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv

Zde může být místo pro vaši reklamu. Kontaktujte nás.
tel : +420 774 685 511
email: redakce@aaainternet.cz


Nemovitosti

prodej-byt 1+KK
V olšinách

prodej-byt 2+1
Uhelná, Hradec Kr

prodej-chata
Kamenný Přívoz

prodej-byt 1+1
Praha 4 – Krč

pronájem-nabídka-kancelář
Praha

Auto-Moto

Volkswagen Golf II, Golf III, Golf
Ford VZOR - ukázka nabídky
ATV-čtyřkolka ATV 90
čtyřkolka ATV 90
Škoda Octavia Combi 1.6i, 16V
Peníze na Vaše bydlení...

archív anket a
jejich výsledků

Reklama

budete vidět...
Vaše inzerce
Ekonomika a finance

Náš tip

Reklama : !!NABÍDKA AUTOBAZARŮ!!


Copyright© 2002 - 2019, AAANET.CZ s.r.o., 440 01 LOUNY IČ: 253 86 751 Telefon: + 420 774 685 511 Email: redakce@aaainternet.cz
Všechna práva vyhrazena
     

TOPlist