aaainzerce.cz

     
Reklama : Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv

31.01.10 : Opětovné spušťění inzerce

Inzerce po dobu cca tříčtvrtě roku byla mimo provoz. Dne 9. prosince 2009 byla opětovně spuštěna, a je připravená řáda novinek, tedy máte se na co těšit.


08.10.05 : Hubnutí, Práce na internetu a doma

Inzerce v rubrikách Hubnutí, Práce na internetu a Práce doma není nadále on-line, nybrž je dodatečně administrována - spouštěna. Důvodem je inzerce některých distributorů jisté brněnské firmy. Praktiky těchto inzerentů, ve snaze zveřejňovat velké množství inzerátů, zatěžovaly redakci, která je byla nucena vyřazovat. Proto redakce přistoupila k praxi, že bude inzeráty v těchto rubrikách, které nejsou v rozporu spouštět až po kontrole. nesprávna inzerce v těchto rubrikách nebude spuštěna. Inzerce příslušná do těchto rubrikách, zveřejňovaná v jiných rubrikách bude bez dalšího zveřejňována.


08.12.04 : SMS brána

Další zavedenou novinkou je SMS brána, ze které může to odeslat sms-ku svým přátelům.


08.12.04 : AAAInternet.cz přidejte odkaz

Vážení návšetěvníci.Připravili jsme pro vás internotý portal AAAInternet.cz, který obsahuje katalog www stránek a rozcestník (modré lišty nahoře),který odkazuje na pro Vás tříděné inromace, tak aby jste se dostali ve světě internetu co nejrychleji k cíli. Pochopitelně vás zveme k přidání odkazu na vaše www stránky. Prosím vstupte.


23.11.04 : Inzerce - internetové adresy

Vzhledem ke skutečnosti, že určitá skupina inzerentů, ve snaze podávat množství inzerátu stejného obsahu několikrát denně, použivá odkazů na internetové adresy jejichž účelem je pouze přesměrovaní na jednu www - stránku, budou nadale takové inzeraty bez dalšího mazány. Cílem naší inzerce je zajistit maximalní přehlednost jejího členění a snaha některých inzerentů zahltit inzerci množstvím obsahově stejných inzerátů je v rozporu s tímto cílem.


28.06.04 : POZOR!!! Změna způsobu podávání inzerce

Své inzeráty nyní již nemůžete podávat kliknutím na odkaz PODEJ INZERÁT na hlavní straně. Inzerát vložíte tak, že si nejdříve naleznete konkrétní rubriku, ve které chcete inzerovat. Zde už odkaz PODEJ INZERÁT naleznete a po kliknutí na něj již můžete jednoduše vkládat své inzeráty. Více informací naleznete v sekci JAK PODAT INZERÁT?


08.04.04 : Výpadek serveru ve dnech 5.4.-6.4. 2004

Omlouváme se za výpadek našeho inzertního serveru ve dnech 5.4. - 6.4. 2004, který byl způsoben technickými problémy spojenými paradoxně s převodem serveru na výkonnější systém. V případě, že jste v těchto dnech zadávali inzerát a na stránkách se nezobrazuje, mnohokrát se Vám omlouváme a zároveň Vás žádáme, abyste inzerát podali znovu - případně se na nás obrátili prostřednictvím kontaktů, které naleznete v sekci KONTAKT NA NÁS. Děkujeme za pochopení.


02.03.04 : Nová pravidla inzerce a služby

Snažíme se dělat vše proto, abychom své služby nejvíce přiblížili Vašim potřebám. Přinášíme Vám tak stále nové služby. Mezi ty nejnovější patří vylepšený katalog firem, výhodné podmínky pro nadstandartní služby a nové druhy paušálních programů. Inzerce také dostala nová pravidla, které můžete nalézt v rubrice PODMÍNKY A CENÍK.


02.03.04 : Inzerce ZDARMA a výhodné ceny nadstandartních služeb

Vaše oblíbená inzerce opět udělala další krok směrem k Vám. Veškerá inzerce, ať je podána soukormou osobou nebo podnikatelským subjektem, je zcela ZDARMA. Můžete tak podávat neomezený počet inzerátů s různým obsahem a jednou měsíčně můžete podat inzerát stejného obsahu. Pokud si ale přejete podávat inzerát stejného obsahu jednou týdně, můžete se stát registrovaným uživatelem - a to za pouhých 200 Kč!!! Ale to ještě není vše. Pokud si přejete zvýhodnit svou inzerci před ostatními, pak máte několik možností. Můžete tak využít našich nadstandartních služeb, které Vám nabízíme opravdu za symbolickou cenu. Váš inzerát bude na stránkách zobrazen před inzercí, která byla podána zcela zdarma a Váš text může být zvýrazněn ze široké palety nabízených zvýraznění. Další možností jsou tři paušální programy - SMALL, MEDIUM a LARGE. Pokud si zaregistrujete některý z těchto programů, pak můžete zadávat inzeráty častěji než jednou za měsíc a můžete zadávat inzerci do více rubrik. Přitom bude Váš inzerát zobrazován před inzeráty, které byly podány zdarma. Více informací o službách naleznete v rubrice PODMÍNKY A CENÍK.


02.03.04 : Nová tvář katalogu firem

Katalog firem změnil svou tvář. Jednotlivé firmy jsou nyní rozčleněny do podrobnějších rubrik, takže Vaši potencionální zákazníci rychleji a efektivněji najdou přesně to, co potřebují. Chcete také přidat svou firmu do našeho seznamu? Není nic jednoduššího, než vyplnit registrační formulář, a pak už jen čekat na nové zákazníky. A ještě jedna dobrá zpráva - registrace do katalogu firem je zcela ZDARMA.


19.10.03 : AAA Speciál, ZZZ Inzertní Second Hand

Redakce zavádí dvě nové rubriky. Rubriku AAA Speciál, ve které by se měly soustředovat nabídky na mimořádně výhodné koupě a poptávka na koupi věcí v případech, kdy není rozhodující cena, ale rychlost koupě.
Dále jsme zavedli rubriku pro inzerenty, kteří nedodržují pravidla inzerce, zpravidla inzeráty umisťují do jiných rubrik než kam patří, případně maskují inzerci komerční za soukromou, ZZZ Inzertní Second Hand. Nechceme jít cestou naších konkurentů a pronásledovat inzerenty, dávat je na černou listinu a mazat. Jejich inzeráty tedy najdete bez řazení v rubrice ZZZ Inzertní Second Hand.


22.09.03 : !!VEŠKERÁ INZERCE ZDARMA!!

Pokud jste tak neučinili, klikněte myší na modrý nápis !!VEŠKERÁ INZERCE ZDARMA!!. Otevře se Vám úplná informace. Redakce AAAInzerce pro Vás připravila akci !!VEŠKERÁ INZERCE ZDARMA!!, která bude trvat do konce října 2003. V rámci této akce můžete podávat inzerci zdarma ve všech rubrikách našich inzertních novin. Předpokladem je dodržení níže uvedených podmínek. 1. Inzeráty je možno podávat pouze v rubrikách do nichž dle obsahu patří. Nelze tedy podávat inzeráty nabízející spolupráci v rubrice hledám práci či inzeráty na hubnutí v rubrice práce a podobně. To neznamená, že inzeráty nelze podat ve více rubrikách. Nabídku na prodej nábytku podnikatele lze podat v rubrice Byty/Nábytek, ale i v Podnikání/Zboží-Výrobky, a poskytování úvěrových služeb lze podat v rubrice Podnikání/Finance, Auto-Moto/Ostatní a Byty-Nemovitosti/Ostatní, pokud je nabízeno konkrétně i financování aut a nemovitostí. 2. V každé příslušné „rubrice“ lze podat inzerát stejného nebo obdobného obsahu pouze jednou denně. Stejným obsahem je nabídka konkrétní služby či věci. Lze tedy podat např. několik inzerátů na prodej různých aut, nemovitostí, mobilních telefonů apod., ale pouze jeden inzerát znění, že prodáváte mobilní telefony a seznam telefonů zašlete. Obdobně platí u služeb. Jedna služba jeden inzerát, více různých služeb více inzerátů. Tedy v každé „příslušné“ rubrice lze podat „denně“ více inzerátů „různého obsahu“, ale jeden inzerát „stejného“ obsahu. 3. Inzeráty je nutnou zadávat prostřednictvím vstupu Soukromý inzerát zdarma. V případě, že nedodržíte uvedené podmínky, bude Váš inzerát či inzeráty zatříděn/ny správně, případně pozastaven/ny. Důvod správného třídění je i v zájmu inzerentů, neboť pokud je inzerce v novinách nepřehledná, ztrácí návštěvníci o inzerci zájem. Pokud najdete v inzerci nějaký inzerát v rubrice do které nepatří, jedná se o placený inzerát, který je umístěn dle přání platícího inzerenta. V případě, že splníte uvedené tři podmínky, můžete do konce 2003 inzerovat zdarma, ať už má Vaše inzerce charakter soukromý či komerční. Inzeráty takto podané, budou zveřejněny po dobu 60-ti dní, tedy nikoliv pouze do konce 2003. V případě, že použijete vstup pro komerční inzerci, Váš inzerát bude zveřejněn až po jejím zaplacení. 1. listopadu 2003 Vás seznámíme z novým způsobem inzerce na naší i Vaší AAAInzerci. Pro Vaši informaci proč inzerovat na AAAInzerci uvádíme, že naše inzerce je ON-LINE, tedy zadané inzeráty se okamžitě zobrazují. Dalším důvodem je návštěvnost stránek, respektive počet shlédnutých – zobrazených stránek, tzv. přístupů. Pro ilustraci Vám předkládáme k porovnání počtu přístupů dnes 22. září 2003, v 22.45 hodin u jednotlivých inzertních internetových novin: AAAInzerce – 8062, Inzertspoj – 4130, Avízo – 3798, a Inzert Expres – 1991. Uvedené údaje jsou veřejně přístupné a ověřitelné na internetové adrese www.navrcholu.cz v sekci Reklama a Služby. Redakce AAAInzerce.


30.08.03 : VÍCE INZERÁTŮ ZA MÉNĚ PENĚZ!

Jistě jste si všimli, že Váš oblíbený inzertní server změnil vzhled. Ale to není jediná změna!!! Připravili jsme pro Vás nové služby PAUŠÁL a EXKLUSIV. Co to je? Služba PAUŠÁL Vám umožní zadávat neomezený počet inzerátů stejného znění a díky službě EXKLUSIV máte možnost podávání neomezeného množství inzerátů různého znění.


19.08.03 : AAAINZERCE.CZ

Inzercemorava.cz dostala nové jméno: AAAINZERCE.CZ. Takže nyní můžete ve svém vyhledávači zadat www.aaainzerce.cz a dostanete se přímo zde - na Váš oblíbený inzertní server! Adresa www.inzercemorava.cz (a také www.inzercepraha.cz) zůstává i nadále funkční.


19.08.03 : ZMĚNA MAJITELE INZERCEMORAVA.CZ

Inzercemorava.cz dne 1.6.2003 změnila majitele, kterým se stal LEONARD Proprietor akc. spol., Brno. Co to pro Vás znamená? Rozšíření služeb, prodloužení doby platnosti inzerátů, výhodné balíčky, rozšíření rubrik a mnoho dalšího!!!


18.04.03 : Omluva za výpadek inzertní stránky

Omlouváme se vám za nepřístupné stránky od 14.4.-18.4.2003 z důvodu změny serveru. Redakce děkuje za pochopení


21.11.02 : 3. VYDÁNÍ JE TADY !!

Právě vyšlo 3. vydání našich tištěných novin. V souvislosti s tím bychom Vám v rámci zvýšení účinnosti Vaší inzerce rádi doporučili, abyste pokud možno uváděli do kontaktu i telefonní číslo, neboť spousta našich čtenářů toto postrádá a Vám to jistě pomůže, aby Vaše inzerce byla úspěšná. Děkujeme Všem za přízeň a jsme rádi, že se k nám vracíte. Za redakci Lenka Hlavinková


03.11.02 : Nová služba AUTOFIND...

Právě byla spuštěna nová služba AUTOFIND. Jedná se o vyhledávací program aut podle zadaných kritérií. Nabídka je vždy aktuální, program komunikuje přímo s autobazary. Neváhejte a vstupte do ráje automobilů.


28.10.02 : NOVÁ SLUŽBA - AUTOBAZARY ČR -

Dobrá zpráva pro všechny fandy plechových miláčků. Je pro Vás nachystána komfortní služba NABÍDKA AUTOBAZARŮ ČR. Můžete využívat vyhledávání podle Vašich zadaných kritérií. Tato služba je aktualizovaná celých 24 hodin denně, aby Vám přinášela vždy nejčerstvější automobilové nabídky. Tato služba je nyní v testovací fázi. Do plného provozu k Vašemu užívání bude k dispozici 4. listopadu 2002. Doufáme, že budete tuto službu spokojeně využívat a těšíme se na Vaše podněty a připomínky. Za redakci René Frydrych.


30.09.02 : TIŠTĚNÁ PODOBA NAŠICH NOVIN JE TADY !!!

Máme dobrou zprávu pro všechny, kteří čekali na tištěnou podobu INZERCE MORAVA. Dočkali se a 26. září vyšlo historicky první číslo našich a samozřejmě i Vašich inzertních novin. Všichni, kdo jste tedy u nás inzerovali v posledních cca 20 dnech (pokud jste si zadali opakovaná zobrazení i dříve), vězte, že už je to černé na bílém. Věříme, že tímto krokem jsme Vám maximálně zvýšili počet event. zájemců o Váš inzerát a takto znásobili efektivitu Vaší jak soukromé, tak i komerční inzerce. Přejeme Vám příjemný den a děkujeme za přízeň ! Vaše INZERCE MORAVA


20.09.02 : MÁTE NÁPADY? VYUŽIJTE JICH A VYHRAJTE!

Připravujeme novou soutěž na návrh a vytvoření našeho maskota. Jsou pro Vás nachystané velmi lákavé ceny. Pomalu si chystejte Vaše náměty. Soutěž začne v polovině listopadu. Hezký den.


10.09.02 : Nenašli jste co hledáte?

Máme pro Vás službu, která nové inzeráty automaticky hlídá za Vás a šetří Vám tak čas i peníze. Zprávu můžete dostat pomocí SMS nebo e-mailu. Děkujeme za návštěvu.


26.08.02 : ZVYŠUJEME ÚČINNOST VAŠÍ INZERCE !!

Přátelé internetu ! S radostí Vám oznamujeme, že od září veškerá Vaše inzerce bude vycházet také v tištěné podobě. Jsme rádi, že Váš zájem je tak velký a rádi se vracíte na naše stránky. Děkujeme a budeme se dále snažit zkvalitňovat naše služby pro Vás. Přejeme úspěšný den !


26.08.02 : ..VÝHERCI PRÁZDNINOVÝCH TRIČEK..(IV.týden)

Jan Vávra - Olomouc, Robert Neis - Praha, Monika Nová - Pardubice, Lenka Výborná - Luhačovice, Dalibor Malík - Hanušovice. Gratulujeme !


19.08.02 : ..VÝHERCI PRÁZDNINOVÝCH TRIČEK..(III.týden)

Roman Háb - Brno , Martina Siváková - Pelhřimov , Petra Hessová - Rožmitál pod Třemšínem , Petr Uhlíř - Vizovice , Martin Doležal - Letovice . Gratulujeme


15.08.02 : ..POMOZME V RÁMCI SVÝCH MOŽNOSTÍ..

Stále napjatě sledujeme situaci ohledně záplav v Čechách. Také jako určitě všichni doufáme, že obyvatelé postižených oblastí mají nejhorší za sebou. Každý z nás by mněl pomoci podle svých možností. Touto cestou všem lidem dobré vůle děkujeme a zároveň si jich nesmírně vážíme. Ale nebudeme tady moralizovat. Inzerce Morava chce také v rámci svých možností pomoci a proto z každého komerčního inzerátu, který bude uhrazen odvedeme 15% finančních prostředků na zřízená povodňová konta. Děkujeme a držíme palce do postižených míst. Redakce Inzerce Morava


12.08.02 : ..VÝHERCI PRÁZDNINOVÝCH TRIČEK..(II.týden)

Pavla Bláhová - Jihlava, Jana Svitáková - Tábor, Radim Pařízek - Brno, Jaroslav Hrabačka - PSČ 326 00, Ladislav Kundrát - Přerov.Gratulujeme


04.08.02 : ..VÝHERCI PRÁZDNINOVÝCH TRIČEK..

Jana Koudelková - Most, Marcel Holec- Hranice, Robert Ján - Praha, Vladan Sivák - Praha, Petra Maláčová - Brno, Gratulujeme.....


30.07.02 : !! BUĎTE PŘIPRAVENI !!

Jak jistě víte, dne 22.září tohoto roku proběhne velké přečíslení všech pevných linek v ČR. Tyto změny se budou týkat i čísel mobilních telefonů. Jsme si vědomi, že tyto změny s sebou přinesou jisté komplikace a mohou ztížit hladký chod Vaší firmy co do komunikace. Proto jsme připraveni Vám pomoci efektivně dát vědět o těchto změnách nejen Vašim stávajícím, ale i dalším potencionálním klientům a partnerům. U nás si pořídíte reklamu za nejvýhodnější možnou cenu. A co víc, jak na internetu, tak i v tištěné podobě. Bližší informace na e-mailech info@inzercemorava.cz, info@inzercepraha.cz, tel. 0777/726 111 a u našich obch. zástupců, kteří Vás ochotně seznámí s dalšími podrobnostmi a akcemi. Domluvte si schůzku ještě dnes ! Příjemný den Vám za redakci přeje René Frydrych.


29.07.02 : .VYHRAJTE PRÁZDNINOVÉ TRIČKO.

Prázdniny máme ve své druhé polovině, ale ještě můžete stihnout u nás vyhrát prázdninové tričko.Informace hledejte na běžícím textu.Těšíme se na první slosované.Třeba to budete právě Vy.Krásný zbytek dne přeje redakce.


16.07.02 : Spustili jsme pro Vás SMS brány a sekci nabídky firem...

Spustili jsme pro Vás SMS brány na všechny operátory.Můžete nyní operativně odpovídat na inzeráty, rychleji koupit a prodat, on-line se seznámit atd.. Dále pro Vás chystáme nabídky Úřadů práce z každého regionu. Pro firmy,živnostníky, prostě pro všechny, kteří mají co nabídnout, jsme zprovoznili sekci nabídky firem.Do této nabídky se můžete zaregistrovat zdarma.Stačí nám poslat kontakt na Vás a vše co chcete v nabídce obsáhnout.Důležité je poslat zpětný email, na něj Vám pošleme heslo a přístupové jméno.Vaši nabídku si potom podle potřeby můžete měnit např.výprodeje,slevy,akce atd.. Hezký den INZERCE MORAVA


00.00.00 :


                                                                                                                                                                                                                                  


Reklama : !!!Práce doma!!!
 

Reklama

Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv

Zde může být místo pro vaši reklamu. Kontaktujte nás.
tel : +420 774 685 511
email: redakce@aaainternet.cz


Nemovitosti

prodej-byt 1+KK
V olšinách

prodej-byt 2+1
Uhelná, Hradec Kr

prodej-chata
Kamenný Přívoz

prodej-byt 1+1
Praha 4 – Krč

pronájem-nabídka-kancelář
Praha

Auto-Moto

Volkswagen Golf II, Golf III, Golf
Ford VZOR - ukázka nabídky
ATV-čtyřkolka ATV 90
čtyřkolka ATV 90
Škoda Octavia Combi 1.6i, 16V
Peníze na Vaše bydlení...

archív anket a
jejich výsledků

Reklama

Ekonomika a finance
auto vyhledávač

Náš tip

Reklama : !!NABÍDKA AUTOBAZARŮ!!


Copyright© 2002 - 2019, AAANET.CZ s.r.o., 440 01 LOUNY IČ: 253 86 751 Telefon: + 420 774 685 511 Email: redakce@aaainternet.cz
Všechna práva vyhrazena
     

TOPlist