Finanční triky: Katastr nemovitostí mapa nahlížení zdarma

Katastr Nemovitostí Mapa Nahlížení

Otevřete si webové stránky Nahlížení do katastru nemovitostí.

Pro zjištění informací o nemovitostech v České republice existuje online nástroj Nahlížení do katastru nemovitostí. Tato webová stránka umožňuje uživatelům vyhledávat informace o parcelách, budovách a vlastnících nemovitostí. Stačí zadat adresu, číslo parcely nebo jméno vlastníka a systém zobrazí dostupné informace. Služba je zdarma a přístupná 24 hodin denně. Nahlížení do katastru nemovitostí je užitečným nástrojem pro vlastníky nemovitostí, realitní makléře, právníky a kohokoli, kdo potřebuje získat informace o nemovitostech.

Do vyhledávacího pole zadejte název obce, číslo parcely nebo číslo popisné.

Pro vyhledání katastrální mapy a informací o pozemcích stačí zadat do vyhledávacího pole název obce a číslo parcely nebo popisné. Systém vám následně zobrazí mapu s vyznačeným pozemkem a související informace, jako je výměra, druh pozemku, vlastník a další. Vyhledávání je snadné a intuitivní, takže ho zvládne i uživatel bez předchozích zkušeností.

Zobrazí se vám seznam výsledků. Vyberte ten, který vás zajímá.

Po zadání hledaného výrazu se vám zobrazí stránka s výsledky vyhledávání. Nezoufejte, pokud se vám jich zobrazí příliš mnoho – k nalezení toho pravého vám pomůže několik nástrojů. V první řadě si projděte zobrazené odkazy a zkontrolujte, zda některý z nich neodpovídá tomu, co hledáte. Často stačí kliknout na prvních pár výsledků a najdete přesně to, co potřebujete.

Pokud ne, nezoufejte a upřesněte své hledání. Zkuste použít relevantnější klíčová slova nebo filtry, které vám vyhledávání zúží a usnadní.

Otevře se vám stránka s detailními informacemi o nemovitosti.

Kliknutím na obrázek nebo název nemovitosti se vám otevře stránka s detailními informacemi. Zde najdete vše podstatné – od přesné adresy a dispozice, přes podlahovou plochu a energetickou náročnost, až po detailní popis vybavení a okolí. Nechybí ani bohatá fotogalerie a virtuální prohlídka, abyste si mohli nemovitost prohlédnout z pohodlí domova. V případě zájmu o prohlídku na místě jednoduše vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme co nejdříve.