Internet bez cenzury? Deník Právo Online zkoumá.

Deník Právo Online

Digitální verze Práva

Digitální verze Práva přináší aktuální zpravodajství a analýzy z domova i ze světa. Čtenáři v ní najdou stejný obsah jako v tištěné verzi novin, a to ve formátu uzpůsobeném pro čtení na počítačích, tabletech a chytrých telefonech. Digitální Právo nabízí i řadu interaktivních funkcí, jako je možnost zvětšování textu, prohlížení fotogalerií a sledování videí. Předplatitelé digitální verze mají navíc přístup k archivu článků a k exkluzivnímu obsahu.

Aktuální zprávy online

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími zprávami z domova i ze světa. Naše redakce pro vás nepřetržitě sleduje dění a přináší vám aktuální informace z politiky, ekonomiky, sportu i kultury. Díky našemu přehlednému zpravodajství vám nic důležitého neunikne. Ať už vás zajímají výsledky voleb, vývoj cen energií nebo novinky ze světa technologií, u nás najdete vše na jednom místě.

Články a komentáře

V této sekci najdete články a komentáře od našich redaktorů a přispěvatelů na různá aktuální témata. Zajímá vás politika, ekonomika, kultura nebo sport? U nás si určitě přijdete na své. Naše články jsou psané srozumitelně a objektivně, abychom vám přinesli komplexní pohled na danou problematiku. V komentářích pak naši autoři sdílejí své názory a analýzy, které vám pomohou utvořit si vlastní názor. Věříme, že diskuse je důležitá, a proto vám dáváme prostor vyjádřit svůj názor v komentářích pod články.

Předplatné a přístup

Nabízíme několik možností předplatného, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější pro vás. Můžete se přihlásit k odběru tištěné verze, digitální verze nebo balíčku s oběma možnostmi. Předplatné vám zaručí, že vám neunikne žádné číslo a navíc ušetříte oproti nákupu na stánku. Pro více informací o cenách a možnostech předplatného navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

Mobilní aplikace Právo

S mobilní aplikací deníku Právo máte denní zpravodajství na dosah ruky. Čtěte aktuální zprávy z domova i ze světa, komentáře a analýzy od předních českých novinářů. Aplikace nabízí přehledné prostředí s možností přizpůsobení obsahu dle vašich preferencí. Nechybí ani offline režim pro čtení bez připojení k internetu. Zůstaňte informováni o dění s aplikací deníku Právo.

Sociální sítě a Právo

Sociální sítě se staly nedílnou součástí našich životů, ale s jejich rostoucí popularitou vyvstávají i právní otázky. Co je na internetu dovoleno a co už ne? Šíření nenávisti, kyberšikana a pomluvy jsou trestné i v online prostředí. Stejně tak je důležité dbát na ochranu autorských práv. Sdílení fotek, videí nebo textů bez souhlasu autora může mít právní následky. Pamatujte, že i na sociálních sítích platí zákony a vaše chování online může mít reálné důsledky.

Kontakt na redakci

Máte pro nás tip na reportáž? Chcete se podělit o svůj názor? Nebo nám jen chcete dát vědět, jak se vám náš časopis líbí? Napište nám!

Na vaší zprávě nám záleží. Kontaktovat redakci můžete na emailové adrese redakce@casopis.cz.

Těšíme se na vaše zprávy!

Publikováno: 11. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: RadimSvadlenka

Tagy: deník právo online | online verze deníku právo