Makovice prozkoumává zákoutí internetu.

Časopis Makovice

Digitální archiv Makovice

Digitální archiv Makovice zpřístupňuje sbírky Regionálního muzea v Litomyšli online. Zájemci v něm najdou digitalizované trojrozměrné modely předmětů lidové kultury a zemědělství, fotografie, pohlednice a dokumenty. Archiv je průběžně doplňován o nové materiály a nabízí možnost jejich prohlížení, stahování i sdílení. Díky digitalizaci se tak cenné sbírky muzea stávají dostupnějšími širší veřejnosti a badatelům.

Čtení online: Možnosti předplatného

V dnešní době existuje spousta možností, jak si užít čtení online bez nutnosti kupovat si fyzické knihy. Předplatné služeb pro online čtení nabízí přístup k obrovskému množství titulů za měsíční poplatek. Existují různé typy předplatného, které se liší cenou a nabídkou. Některé služby fungují jako streamování hudby – za měsíční poplatek máte přístup k celé knihovně. Jiné služby umožňují nákup kreditů, za které si pak „kupujete“ jednotlivé knihy. Při výběru předplatného je důležité zvážit, jak často čtete, jaké žánry preferujete a jaký máte rozpočet.

Sociální sítě: Sledujte nás!

Zůstaňte s námi v kontaktu i mimo stránky časopisu! Sledujte nás na sociálních sítích, kde s vámi sdílíme nejnovější informace, exkluzivní obsah a zákulisní dění. Zapojte se do diskuze, podělte se o svůj názor a objevte další zajímavosti z našeho světa. Najdete nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Těšíme se na vás!

Podcasty a videa: Rozhovory s autory

Baví vás poslouchat rozhovory s autory vašich oblíbených knih? Nebo raději sledujete rozhovory na YouTube? Připravili jsme pro vás výběr zajímavých podcastů a videí, kde se můžete dozvědět více o autorech a jejich tvorbě. Poslechněte si například podcast "Na slovíčko s..." s rozhovory s českými autory, nebo se podívejte na kanál "Knižní klub" s video rozhovory s autory z celého světa.

Diskuzní fórum: Podělte se o názor

Vítáme vás v našem diskuzním fóru, kde se můžete svobodně podělit o svůj názor na témata, která vás zajímají. Ať už chcete reagovat na článek, který jste si právě přečetli, nebo rozpoutat novou diskuzi, toto je to správné místo.

Chceme, aby toto fórum bylo platformou pro otevřenou a konstruktivní výměnu názorů. Prosíme vás proto, abyste se k sobě chovali s respektem a tolerancí, i když s názorem druhého nesouhlasíte. Vyhýbejte se prosím urážkám, osobním útokům a šíření nenávisti.

Těšíme se na vaše příspěvky a věříme, že společně vytvoříme živou a inspirativní komunitu.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: RadimSvadlenka

Tagy: časopis makovice | název časopisu