Zbavte se Disney Plus: Rychlý návod na zrušení

Jak Zrušit Disney Plus

Přihlášení k Disney Plus

Pro

Výběr profilu

Při výběru profilu zvažte své zájmy, dovednosti a dlouhodobé cíle. Pokud vás baví matematika a fyzika, technické obory jako strojírenství nebo informatika by mohly být skvělou volbou. Pokud vás fascinuje lidské chování a společenské dění, zvažte humanitní vědy jako psychologii, sociologii nebo historii. Nebojte se prozkoumat různé možnosti a zjistit, co vás nejvíce oslovuje. Poraďte se s učiteli, kariérovými poradci nebo lidmi pracujícími v oborech, které vás zajímají.

Nastavení účtu

V sekci Nastavení účtu můžete spravovat a upravovat informace o svém profilu. Změňte si heslo pro větší bezpečnost nebo si nastavte dvoufaktorové ověření pro maximální ochranu. Upravte si notifikace, abyste dostávali jen ty zprávy, které jsou pro vás důležité. Můžete si také přizpůsobit nastavení soukromí a spravovat propojení s dalšími aplikacemi. Nezapomeňte si projít i sekci nápovědy, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Předplatné Disney+

Předplatné Disney+ otevírá bránu do světa zábavy pro celou rodinu. Za měsíční poplatek získáte přístup k filmům a seriálům od Disneyho, Pixaru, Marvelu, Star Wars a National Geographic. Streamujte na chytré televizi, počítači, telefonu nebo tabletu. K dispozici je i možnost stažení pro offline sledování. Vychutnejte si nejnovější filmové trháky, klasické pohádky, napínavé seriály a fascinující dokumenty – to vše bez reklam.

Zrušit předplatné

Nechceš už dostávat náš úžasný časopis? Chápeme, že se potřeby mění. Zrušení předplatného je snadné a rychlé. Stačí kontaktovat naše zákaznické centrum na telefonním čísle +420 123 456 789. Naši operátoři jsou vám k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00. Nezapomeňte si prosím připravit číslo vašeho předplatného, které najdete na faktuře nebo na obálce časopisu. Zrušení předplatného je nutné provést nejpozději měsíc před koncem aktuálního předplatného období. Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a přejeme vám vše dobré.

Potvrzení zrušení

Vaše žádost o zrušení byla úspěšně zpracována. Děkujeme, že jste byli našimi zákazníky. Je nám líto, že odcházíte. Pokud změníte názor, budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte. Pro opětovnou aktivaci vašeho účtu nás prosím kontaktujte.

Přístup do data obnovy

Přístup k datu obnovy se liší v závislosti na typu zálohy a použitém softwaru. Obecně platí, že byste měli mít k dispozici zálohovací médium (např. externí disk, cloud) a případně i speciální software pro obnovu.

Před zahájením obnovy si pečlivě prostudujte dokumentaci k vašemu zálohovacímu řešení. Tam najdete přesné instrukce, jak postupovat. V případě nejasností se obraťte na technickou podporu poskytovatele vašeho zálohovacího softwaru.

Pamatujte, že obnova dat může být časově náročná. Proto je důležité mít zálohu vždy aktuální a uloženou na bezpečném místě.